partylist, letní festivaly,

.: ARCHIV :.

Party List 2011

star star
♫ Tiësto opét v České republice ♫

.: DJ Tiësto se v červnu vrátí do České republiky :.

flayer

Hvězdný holandský DJ a producent Tiësto se vrátí 17. června 2011 do České republiky. Jeden z nejžádanějších DJů planety ovládne se svojí velkolepou show pavilon P na brněnském výstavišti. Prostory této nové výstavní haly patří k nejmodernějším a zároveň největším ve střední Evropě. Svou kapacitou pojmou až 10 000 návštěvníků.

Domácí publikum už mohlo Tiësta slyšet například na vyprodaném festivalu Mácháč 2008, v pražské O2 Areně nebo v SaSaZu s exkluzivním klubovým vystoupením. Nyní Tiësto vyráží na tour 2011 a čeští fandové budou opět u toho. Koncept halové akce (20:00 - 06:00) doplní i další DJs.

Několikanásobný držitel ocenění Best International DJ ze všech koutů světa, nominace na ceny Grammy, pravidelný vítěz prestižní ankety DJMag TOP 100, ocenění z největších hudebních festivalů a samozřejmě zásadní ocenění za prodeje svých alb a skladeb.


Party List

Novinky, akce : 10. června 2011, na zimním stadionu Ondřeje Nepely v Bratislavě, v rámci turné Armin Only Mirage,
news star

Armin van Buuren se 10. června vrátí do Bratislavy

pict

Nizozemský dýdžej Armin Van Buuren se po 14 měsících vrátí do Bratislavy, tentokrát již jako čtyřnásobný vítěz ankety nejlepšího DJ světa. Podle informací organizátorů by měl být vůbec prvním interpretem, který se představí na zrekonstruovaném zimním stadionu Ondřeje Nepely v Bratislavě.

Populární tranceový DJ a producent v ní vystoupí 10. června 2011, tedy necelý měsíc po finále mistrovství světa v hokeji.

Armin Van Buuren se na Slovensku ukáže v rámci turné Armin Only Mirage, přičemž by mělo jít o jediné vystoupení v okruhu několika stovek kilometrů. Třiatřicetiletý hudebník je podle časopisu DJ Magazine již čtyři roky za sebou nejlepším DJů na světě. Své umění předvedl letos poprvé i na Slovensku, když v noci z 9. na 10. dubna vystoupil v bratislavské Inchebě v rámci akce A State of Trance 450.

První tisícovka tzv.. "Normal" vstupenek se prodává za 39,50 eura. Lístky pod pódium s označením "Fan zone" v limitovaném počtu 200 kusů se dají koupit za 49,50 eura. Nejdražší VIP vstupenky stojí 99 eur, přičemž jejich majitelé budou mít oddělené sektory na sezení s exkluzivním výhledem a VIP bar s neomezeným konzumním včetně alkoholu i nealko. Vstup na akci budou mít pouze osoby starší 16 let.

Více :

Party List

Novinky, akce : Sobota, 28. května 2011 / Sensation - O2 Arena, Praha
news star
Unitedmusic.cz

Newsletter unitedmusic.cz | 17. 3. 2011

.: Sensation :.

Sobota, 28. května 2011
O2 Arena, Praha
20.00 – 06.00 hodin

Line up:
Mr. White
AN21 & Max Vangeli
Sharam
Hardwell
Fedde le Grand
Joris Voorn & 2000 And One
Hosted by MC Gee

V sobotu 28. května se Sensation vrací do pražské O2 areny s další výpravnou show Celebrate Life. Již páté vydání největšího a nejslavnějšího tanečního eventu u nás představuje jména světových djských hvězd, které provedou více než 16.000 návštěvníků cestou plnou nejlepší house music současnosti. Zde je devět jmen, která se již za dva a půl měsíce zapíší do historie s další Sensation.

Mr. WHITE
Mr. White je bílou rezidentní tváří Sensation, která přináší nový zvuk turné Celebrate Life. Tento tajemný muž s maskou je k nerozeznání v line-upu světových DJs. Jeho poselstvím je zpráva „Let´s just dance!“ a to je přesně to, co lze také slyšet v jeho podmanivých a rytmických tónech. Jeho zvuk vás navrátí zpátky ke kořenům houseové hudby, k hudbě, která slouží čistě k tanci. Používá méně „poppy“ prvků zatímco udržuje taneční parket ve varu. Ideální k zahájení noci plné oslav!

AN21 & MAX VANGELI
AN21 (Antoine) se objevil z ničeho nic v roce 2009 se dvěma velkými projekty se svým bratrem Stevem Angelem. Nyní v roce 2011 je mladý Švéd nominován jako „DJ objev“ na IDMAs (International Dance Music Awards) a byl jmenován anketou Top 100 DJ jako jeden z „top 5 DJs, které musíte vidět v roce 2011“. Max Vangeli je jedním z nejžhavějších elektronických umělců roku 2010. Jeho produkce představuje remixy pro takové hvězdy, jako je Steve Angello, Gorillaz a Erick Morillo a jeho hudba je hrána světovými DJs po celém světě, jakými jsou Swedish House Mafia, Tiesto a David Guetta abychom jmenovali alespoň některé. Rok 2011 je nejbláznivějším rokem pro oba a jejich úspěšná spolupráce bude odměněna s vydáním nového alba "People of the night". Jejich partnerství vzalo elektronický hudební svět útokem a v Praze tomu nebude jinak. Připravte se, že AN21 a Max Vangeli vás vezmou na míle daleko.

SHARAM
Sharam Tayebi, jedna polovina respektovaného dua Deep Dish se dala v roce 2008 na sólovou dráhu, což za posledních několik let vedlo od jednoho úspěchu k druhému. Zdá se, že jako producent chrlí nikdy nekončící proud hitů všech tanečních parketů, zatímco jeho remixovou klientelu tvoří Michael Jackson, Madonna a Rolling Stones. Jeho práce byla vřele uznána a přinesla mu hned dvě ceny Grammy a udělala ho tak prvním ve svém odvětví, který tuto cenu získal. Od vystupování před tisíci fanoušky na neslavném eventu Burning Man se dopracoval až na ty nejvlivnější eventy po celém světě. Puristé taneční hudby šílí z jeho hudebního výběru a techniky mixování, zatímco publikum uznává Sharama pro jeho oduševnělou taneční hudbu plnou výrazných vokálů. Takže Praho, připrav se na Sharama!

HARDWELL
Kluk, jež bere svou lásku k houseové hudbě opravdu vážně se stává postupně krok za krokem vůdčí postavou mezi mladší generací DJs. Za posledních pár let, je Hardwellův talent uznáván v hudebním průmyslu jako něco nového, vzrušujícího a osvěžujícího, co se neustále vyvíjí se zřejmou a věčnou trvanlivostí. Jeho produkce a remixy se hrají po celém světě a jeho masivní spolupráce s Tiestem na skladbě 076 dosáhla až na #1 místo v celkovém žebříčku předního tanečního portálu Beatport, a to do pěti dnů po vydání. Za DJským pultem Hardwell nikdy nezklame díky svým výjimečným technickým dovednostem, hudebnímu spektru a osobitosti, která mu dává možnost vyniknout. To vše přináší teď spolu se svými vystoupeními po celém světě. Hardwell je novým klukem v ulici a je zde, aby zůstal.

FEDDE LE GRAND
Fedde le Grand nenápadně přešel z mezinárodního hitparádového hitu „Put Your Hands Up for Detroit“ z roku 2006 k vytvoření pozice jednoho z předních DJs a pokračuje se svým talentem na tanečních parketech po celém světě. Se zdánlivě nikdy nekončící sérií hitparádových hitů a remixů a s jeho schopností hrát pro davy jako žádný jiný, je snadné pochopit proč Fedde Le Grand patří mezi ty nejoblíbenější. Připravte se na dunivé basy a ostré výšky, Fedde Le Grand vám dodá vše a je připraven na vás udeřit i pod střechou O2 areny v Praze.

JORIS VOORN & 2000 AND ONE
Joris Voorn & 2000 and One byli jedním z opravdovch vrcholů na premiéře „Celebrate Life“ v Amsterdamské aréně v červenci minulého roku a rychle si získali srdce návštěvníků Sensation po celém světě. Set za setem, tito kluci ví i nadále jak ohromit dav svým typickým rukopisem, který je čistou směsicí houseové hudby, navýšené o trochu funku, tech houseu a groove tónů, které dokážou pořádně zatřást s tanečním parketem. Z Amsterdamu do Kodaně, Dusseldorfu, Hasseltu a do Prahy. Přesuňte se za průkopnickým vystoupením těchto rezidentů oslavy života, která vás provede přes hranice elektronické hudby s vysoce energickou atmosférou.

Hosted by MC GEE
Jediný a nenapodobitelný...MC Gee! Hlas, který vnáší duch každé Sensation bude přítomen i v Praze!Přidejte se a pozvěte své přátele na Sensation-Celebrate Life Prague 2011 na Facebooku

Další informace také najdete na www.sensation.com a www.unitedmusic.czBack to the Top


SaSaZu, Prague

Holešovická tržnice, hala 25, Bubenské nábřeží 360, Praha 7
star pict

Unitedmusic.cz | 28. 3. 2011

MARCO V 24.6.2011 v SaSaZu!

MARCO V představí speciální audiovizuální koncept T.A.O v červnu v SaSaZu! 

Jeden z nejpopulárnějších DJů u nás, holandský producent Marco V potěší v pátek 24.6.2011 v holešovickém klubu SaSaZu všechny příznivce elektronické taneční hudby. V Praze se v klubovém prostředí představí vůbec poprvé, a tentokrát přijede se speciální uměleckou audiovizuální show, která nese název T.A.O. Předskokanem bude velmi speciální host, tajemný muž se zelenou maskou, který si říká Dr. Lektroluv.

Přidejte se a pozvěte své přátele na Marca V a jeho speciální audiovizuální koncept T.A.O na Facebooku, kde se můžete dozvědět také veškeré informace o tomto speciálním eventu.

Unitedmusic.cz

Poslední vlna nejlevnějších vstupenek na Sensation do konce března!

Přesně dva měsíce nás dělí od páté Sensation, se kterou oslavíme život v sobotu 28. května 2011 v pražské O2 areně. Pokud ještě nevlastníte vstupenku na tento velkolepý event, který je vždy beznadějně vyprodán, máte poslední možnost zakoupit si nejlevnější vstupenku za cenu 1599 Kč, která platí do konce února v síti Sazka Ticket. Poté se cena navýší na konečných 1699 Kč. Pro ty nejnáročnější jsou v prodeji také VIP vstupenky za 2900 Kč v shopu: www.unitedmusic.cz.

LINE-UP
Mr. White
AN21 & Max Vangeli
Sharam
Hardwell
Fedde le Grand
Joris Voorn & 2000 And One
Hosted by MC Geeshare

Back to the Top


Party List

Novinky, akce :
news star

FLAWLESS a dj NEO

party

_________ info o akci:____________

Název:                 FLAWLESS a dj NEO

Datum/čas:        pá 13.5.2011 / start 21:00

Místo:                  Pekelnej Bar

vstup:                   do 21:00 vstup zdarma

                               od 21:00 vstup 100,-

                               prvních 100 platících dostane CD dj Neo s jeho novým singlem a setem                              

 

Djs:                        NEO - HOZZY - GADGET

 

odkazy:                                idj.cz/neo - pekelnejbar.cz - idj.cz/gadget

 

 

adresa/kontakt:              Pekelnej Bar,Na Bělidle 38, Praha 5 Anděl, 150 00, Tel.: + 420 257 322 410, otik@pekelnejbar.cz, www.pekelnejbar.cz

                              

spolupráce:        Pekelnej Bar, Neomix Production

party party

Party List

První velká noc v rytmu TRANCE v novém klubu Darling, I'll call you later! se uskuteční 9.4. 2011 :
news star

TRANCE NEVER DIES!!!

Čas: 9. duben v 22:00 - 10 duben v 5:00

Misto konání: Darling, I´ll Call You Later, Štěpánská 9, PRAHA 2

Ďalši informáce: party
Milí partypeople, pařmeni a pařmenky, fanoušci elektronické hudby a především hudebního směru s názvem TRANCE, máme pro vás skvělou novinu!!! Na pražské klubové scéně se právě zjevil stylový hudební podnik s velice pikantním názvem Darling, I'll call you later, ležící v centru Prahy pár minut chůze od Karlova náměstí, či I.P. Pavlova - který si dal za jeden z cílů prosadit na české taneční scéně právě hudební styl TRANCE - tak úžasně dynamický a našláplý, přesto (velmi nepochopitelně) často tak opomíjený.
----------------------------------
A první velká noc v rytmu TRANCE na sebe nedá dlouho čekat - uskuteční se 9.4. 2011 (sobota) právě v klubu Darling, I'll call you later! K poslechu i tanci Vám zahrají:
Dj Beck - iniciátor nápadu zřídit tento Trance klub v Praze. Člověk, který tímto stylem žije celou svoji duší. Jeho největším vzorem je Paul Van Dyk a Giuseppe Ottaviani. Nejoblíbenější label samozřejmě Vandit . Jeho známkou jsou kvalitní vygradované trance mixy, přes vokály, až k prvkům techna. Hraje od roku 2006 na TechnicsMK5 přes FS
DJ Marty 75 - ostřílený pražský DJ a rezident klubu Double Trouble, jehož precizní a nekompromisní mixy ve stylu trance či tech-house nenechají nikoho dlouho sedět
Hostem těchto dvou mazáků se pro tento večer stane DJane WhiteCat - na scéně poměrně nová, přesto zručná DJka, preferující živý a hodně nadupaný styl na pomezí trance/progressive house.
----------------------------------------
MILUJETE TRANCE??? Už vás nebaví obcházet podniky omílající dokola to samé, co je k vidění na MTV a rádi byste našli klub, kde uslyšíte tu pravou klubovou muziku? Navštivte klub Darling I'll call you later ve Štěpánské ulici a zapařte si spolu s námi v rytmu trance!!!
Kromě skvělé hudební produkce nabízí music bar rovněž příjemné prostředí pro komfortní posezení u vínka, něčeho ostřejšího či lahodného koktejlu, ale také menu plné chutných pokrmů (neboť s plným bříškem se lépe paří :-) )
Řekněte přátelům a známým, a přijďte se přesvědčit, zapařit a popít s výbornými DJs, ale také přátelským personálem, který rád splní každé Vaše přání! Brzy zjistíte, že TRANCE NEVER DIES :-)

Více : www.facebook.com/eventshare

Česky Festivaly

star star
29. duben v 18:00 - 01 květen v 18:00

GEOMETRIX - Journey beyond the vortex

29. duben v 18:00 - 01 květen v 18:00
Lokalita: CR - Kralovehradecky kraj - Rekreační zařízení Sv. Kateřina, CHOTĚVICE
Styly :     Psytrance
Více : letní festivaly 

Party List 2011

star star
♫ Novinky, Nejbližší akce ♫

.: SHOW - Silicon Hill Open Wednesday :.


Strahovské koleje ČVUT - Vaníčkova, Prague
flayer

SHOW neboli Silicon Hill Open Wednesday je hudební festival pořádaný studenty pro studenty. Je určen zejména začínajícím studentským kapelám ze Strahova, ale i jiných kolejí.
Kromě hlavního programu pro Vás bude připraveno několik stanovišť s doprovodným programem. Dále pak můžete navštívit druhou stage v klubu Strahov007 a... již tradičně i elektro stage nejlepších studentských DJs.
Vstup je jako vždy ZDARMA a jako překvapení pro Vás máme PIVO již za 15 Kč.
Přijďte 27.dubna od 15:00 hodin podpořit známé i neznámé interprety a užít si večer v areálu strahovských kolejí.
Aktuální informace také na: http://show.siliconhill.cz

 • Elektrostage
 • 14:00 - 15:00 delfin (SH) - trance
 • 15:00 - 16:00 wide (SH) - house
 • 16:30 - 18:00 ogar (SH) - deep house
 • 18:00 - 19:00 fato (SH) - liquid funk
 • 19:00 - 20:30 obe uši ľavé (Zlín) - dub experimental
 • 20:30 - 21:30 mighq (SH) - dubstep
 • 21:30 - 23:00 wrm (SH/DCGround Decin) - drum & bass
 • od 23:00 fato & mighq (SH) - drum & bass 4 decks special
 • Celý program: show.siliconhill.cz

Doprovodný program: Slackline
Zápasy v bahně (v závislosti na počasí) http://show.siliconhill.cz/zapasy-v-bahne.html
Silicon Hill Strongest Man (První ročník soutěže o nejsilnějšího muže pod Strahovským sluncem!) http://show.siliconhill.cz/strongest-man.html

 • Doprava
 • Linky 143, 149, 217 - zastávka Koleje Strahov.
 • Linka 176 - zastávka Stadion Strahov.
 • Lanová dráha na Petřín.
 • Noční linka 510 - zastávka Stadion Strahov.
MAPA: www.mapy.cz GPS: 50°4'50.276"N, 14°23'39.554"E
.: GOX hudební klub :.

 • NOVY Music club GOX v Praze:
 • Nádražní 39/76
 • Praha 5 – Smíchov
 • Najdete nás přímo 500 m od metra B Anděl, výstup „Na Knížecí“. Je to v polovině cesty mezi Metrem B Anděl a Smíchovské nádraží, před železničním mostem.
 • Váš GOX club www.goxclub.cz
25.3.2011 SPEEDWAY ,
26.3.2011 ,,Best Of Music Night“
1.4.2011 PRAGUE CONNECTION
flayer

PRAGUE CONNECTION@Club GOX


Kick da Night stage /progressive, trance/:
Michael C (Cz)
Bon Finix (Cy/Cz)
Revis (Cz)
Matamar (Cz)
Proud-M stage /tech-house, techno, minimal/:
Orbith (Cz)
Treitl Hammond (RO)
Pete Walk (Cz)
Adam Cloud (Cz)
Milo (Cz)
Bongoman Rafael live (Cz)
Roxy, Prague

roxy

ONE NIGHT


Praha - Roxy
styly: deep house, house, techhouse
Vystoupí: Jamie Odell aka Jimpster (UK), Josef Sedloň, Bit Cheekly, Dan Cooley
100 Kč
www.roxy.cz

star

WONDERLAND – NOVÁ REZIDENTNÍ NOC V ROXY OD 16. LISTOPADUKlub Roxy má nový web

www.roxy.cz

Back to the Top


Mecca, Prague

mecca

star

FAME


Praha - Mecca
styly: house, progressive
Vystoupí: brian, bontrip (bon finix a tripmain), soulgangsters
190/ VIP 400,-
www.mecca.cz

Back to the Top


Psytrance

Psytrance Partylist
star

Psytrance Partylist

HALFORDOVI CETINY


Praha - Styx
styl: psytrance
Vystoupí: Cejn and Guests
www.clubstyx.cz/home.html

Zdroj : http://www.psytrance.czparty

Back to the Top


MAYDAY “TWENTY YOUNG”

30. 04. 2011 / Westfalenhallen / Dortmund / Německo
star

MAYDAY “TWENTY YOUNG”

sobota 30. 04. 2011 / Westfalenhallen / Dortmund / Německo

Vstup: 53EUR/62EUR  
Styly: electro, electronic music, hardcore, house, progressive, schranz, techhouse, techno, trance
Info: www.nature-one.de/events/mayday/

MayDay slaví 20 let na scéně

Je to neuvěřitelné, ale celosvětově známý MayDay slaví již 20. narozeniny svého působení na scéně! Jeden z nejúspěšnějších německých elektronických indoor festivalů se poprvé konal 14. prosince 1991 v berlínské hale Weißensee.
Po premiérovém dílu v Berlíně následovaly další nepravidelné termíny. Teprve až koncem 90. let akce našla své domovské působiště v dortmundské Westfalenhallen a začala se pravidelně konat na přelomu dubna a května. Od té doby se tato party stala známou po celé Evropě i mimo ni, loni se dokonce dočkala svého vydání v polských Katowicích.

Motto ročníku 2011 zní “Twenty Young”. O novinkách nadcházejícího dílu vás budeme pravidelně informovat, v plánu je i autobusový zájezd.

První potvrzená jména Mayday 2011

Mayday 2011 Vzhledem k výročnímu dílu se letos na halovce navíc objeví i speciální 5. stage, na které exkluzivně vystoupí umělci  hrající na prvních dílech party - Hooligan, Ilsa Gold, Hardsequenzer, Ravers Nature, Miss Djax nebo Tanith. Za pozornost určitě stojí i zbytek dosud prozrazeného line upu.
MAYDAY “TWENTY YOUNG”
Potvrzení djs:

DJs

Paul van Dyk (Berlin)
Jeff Mills (Chicago)
Sven Väth (Frankfurt)
Sander van Doorn (Eindhoven)
Westbam (Berlin)
Felix Kröcher (Frankfurt)
Rush (Chicago
Tom Novy (Zürich)
Butch (Mainz)
Marco V (Amsterdam)
Dominik Eulberg (Bonn)
Showtek (Eindhoven)
Takkyu Ishino (Tokio)
Korsakoff (Akersloot)
Lenny Dee (New York)
Hardsequencer (Berlin)
Miss Djax (Eindhoven)
Tanith (Berlin)
Hooligan (Ruhr Area)
Gary Beck (Glasgow)
Tube & Berger (Solingen)
Tha Playah (Nijmegen)
Blank & Jones (Köln)
DaY-Mar (Almere)
Andy Düx (Mainz)
Hellsystem (Rom)
Dutch Master (Den Bosch)
Frank Sonic (Düsseldorf)
Ante Perry ( Ruhr-Area)
Dabruck & Klein (Köln)
DJ Mystery (Aachen)
Dennis Sheperd (Essen)
Instigator (Bologna)
Twilight Forces (Mönchengladbach)
Gregor Maria (Bonn)
Braincrushers (München)

Live
Members of Mayday (Worldwide)
Anthony Rother (Frankfurt)
Slam (Glasgow)
Laserkraft 3D (Kaiserslautern / Mannheim)
Angerfist (Hengelo)
Remute (Belgrad)
BMG aka Brachiale Musikgestalter (Wiesbaden)
Ravers Nature (Hof)
Format:B (Berlin)
Crypsis (Denekamp)
Ilsa Gold (Wien)
Chymera (Berlin)

Hosts:
MC Tha Watcher (Tilburg)
MC H (Köln)

Back to the Top


Party List

Armin van Buuren byl jmenován číslo jedna v prestižní DJ MAG Top 100 ankety čtyřikrát v řadě, jako první DJ v historii :
news star

Armin van Buuren

Pondělí v 20:36 |  |  beranekfilip.blog.cz
Rodné jméno: Armin van Buuren
Narozen: 25. prosince 1976, Leiden Nizozemsko
Žánhry: Trance, electronica
Povolání: Dj, producent
Oficiální webová stránka: www.arminvanbuuren.com
MySpace: http://www.myspace.com/arminvanbuuren
Facebook: http://www.facebook.com/arminvanbuuren
AVB
Armin van Buuren byl jmenován číslo jedna v prestižní DJ MAG Top 100 ankety čtyřikrát v řadě, jako první DJ v historii DJ Magazine a údaj o jeho plodný výstup přes více než 14 let on byl dj ' ing. a výroby. Být oficiální světově nejoblíbenější DJ je jen jedním z mnoha jeho úspěchů, ale hnací silou jeho úspěchu je vášeň pro převažující taneční hudby.


.: ARCHIV :.Party List

Archiv, akce :
news star
http://img514.imageshack.us/img514/9705/beznzvu4f.jpg

Paul van Dyk @ Ministry of Fun

Banska Bystrica - Slovakia - 11.3.2011Po dvou letech sa PvD, znovu vrací na Slovensko
Bude to v Banskej Bystrici v novém klubu Ministry of Fun.

City: Banska Bystica
Club: Ministry of Fun www.ministry.sk (kapacita cca. 2500 partypeople)

Line-up:
Paul van Dyk Michael Burian and more ...


ministry-of-fun-banska-bystrica
www.ministry.sk

Party List

Novinky, akce :
news star

MARKUS SCHULZ se vrátí 12. února 2011 do Prahy s
NOVOU MIXOVANOU KOMPILACI –
PRAGUE´11

V sobotu, 12. února 2011 se vrátí do Prahy s hudbou z jeho alba na první release party v klubu SaSaZu. Bude to noc s příslibem intenzivních zážitků z elektronické hudby,

Vstupenky jsou v prodeji v síti www.ticketpro.cz do konce roku za 590 Kč, poté se cena zvýší na 690 Kč a na místě budou vstupenky za konečnou cenu 790 Kč.

MS

O Markusovi Schulzovi: MARKUS SCHULZ opět v Praze

MARKUS SCHULZ PŘEDSTAVUJE
NOVOU MIXOVANOU KOMPILACI –
PRAGUE´11

prague11

V sobotu 6. listopadu byly tisíce fanoušků elektronické hudby svědky strhujícího vystoupení Markuse Schulze na sedmém pokračování legendární megaparty Transmission , která proběhla v pražské O2 areně. Během svého vystoupení oznámil, že Praha bude další destinací pro rok 2011, kdy naváže na úspěšnou řadu mixovaných kompilací City Series.

prague11

Více : MARKUS SCHULZ opět v PrazeParty List

Novinky, akce :
news star

SPACE FLASH 2 – 20.11.2010 – Kongresové centrum 3. patro Afi Palace Pardubice

Sied van Riel, LayDee Jane, Chris Sadler, Mekki Martin a Elektrohands. Laserová a světelná show, vesmírné dekorace, projekce a LCD panely s VJ show…

Vstup: předprodej 199,-/ VIP 499,- na www.ticketportal.cz plus poplatky na místě 299,-/VIP 599,-

Open: 20.00  Start: 21.00  End: 05.00

Sied van Riel- holandská superhvězda a vynikající DJ a producent, který pravidelně spolupracuje s umělci, jako jsou Tiesto, Armin van Buuren, Ferry Corsten, Marcus Schulz, Jose Amnesia a mnoho dalších, a který letos zahrál na takových akcích, jako je Cream Ibiza, Street Parade, Energy The Final (Tiesto, David Guetta) nebo A State of Trance 450, vystoupí už 20. listopadu v Pardubicích na akci SPACE FLASH! Více info již brzy na www.maddoxopenair.eu

LayDee Jane – vynikající DJka, která pravidelně vystupuje na nejvýznamnějších festivalech jako je Creamfields, Streetparade nebo Dance Parade a podle žebříčku ”The DJ List“ patří mezi 30 nejoblíbenějších trancových DJs na světě, bude jednou z hvězd SPACE FLASH 2!

Chris Sadler – jeden z absolutně nejoblíbenějších DJs ČR, který se již deset let pravidelně umísťuje v první desítce žebříčku Czech Dance Music Awards,

Více na : www.rychnovinky.cz

ABSTROLOGY Pharic B Day Edition

Touster Club Prague

- Sokolovská 152 Prague, Czech Republic

První show spojení HOUSE IMPORT.cz feat DJ PHARIC+ special guest TMX (SK) takže je se opravdu na co těšit...TOP CLUB and HOUSE Music právě na této akci.
22.NAROZENINY DJe PHARICa který celou show odstartuje.A rozhejbe i tvojí babičku a vše připraví pro TOP HOUSE DJs: Frosta TMXe a Progressia který celou show uzavře !!!

Vstup uplne ZDARMA !!!

Lineup:
21:00-23:00 Pharic
23:00-01:00 Frost
01:00-03:00 TMX ( DARKMOODY )
03:00-05:00 Gabriel Progressium

Další informace
http://www.myspace.com/houseimport.cz
http://www.touster.cz/Party List

Novinky, akce :
news star

Apokalypsa The Bells

 • 19. listopad 2010
 • čas: 17:00 - 23:00
 • Místo: BVV, Brno

Apokalypsa The Bells proběhne 19.11.2010 v pavilonu P, kde pořadatelé slibují organizačně podobný koncept uspořádání hlavního pódia, jako na velmi povedené akci s Paulem van Dykem - tedy na šířku haly s taneční arénou lemovanou externími tribunami.

Do této chvíle jsme vás seznámili se 2 zahraničními jmény - Djem Pascalem Kleimanen, který ke hraní používá jen své nohy, a brazilskou hardtechno divou Fernandou Martins. Kompletní program složený z více než 9ti zahraničních Djs a live projektů a celý koncept show The Bells bude oficiálně oznámen 1.9.2010 na serveru techno.cz

Neobvykle velký zájem o “startovací” vstupenky za cenu 399,- způsobil ukončení této nejlevnější edice lístků.
Od 1.7.2010, se cena zvýší na 499,-, a to do vyprodání zásob druhé vlny. Následně se cena bude opět zvyšovat.
Vstupenky nakupujte na Ticketportal.cz, Ticketpro, Shop.Techno.cz, Rave.cz a běžně v kamenných obchodech. V prodeji jsou také VIP vstupenky do oddělené zóny, s občerstvením zdarma, šatnou, parkováním a vlastním vstupem - za cenu 999,-

www.facebook.com

Apokalypsa The Bells odtajňuje vystupující

Tedy alespoň státy, odkud zahraniční Djs a LIVE projekty pocházejí.
Celkem 9 artistů a 9 vlajek. Apokalypsa tímto dává znát, že obsazení dílu The Bells, který proběhne 19.11.2010 v Brně bude opravdu světový a ojedinělý.
Po beznadějně vyprodaných vstupenkách za cenu 399,- je tu další fáze předprodeje, a to za cenu 499,-. Tato cena se bude “držet” celé letní prázdniny, tedy do 31.8.2010!

ARCHIV

akce :
news star

.: TRANSMISSION 2010 - FUTURE CITIES : O2 Arena, Prague

flayer
Start :
6. listopad 2010 v 20:00
Konec :
7. listopad 2010 v 7:00
Kde :
O2 arena, Českomoravská 17, Prague, Czech republic
Info :
www.unitedmusic.cz

Party List

ARCHIV, akce :
news star

.: Tiësto Kaleidoscope World Tour :.

19. září v pražském klubu SaSaZu

pict
Newsletter | 29. 8. 2010

Holandský legendární DJ a producent Tiësto, který několik posledních let patří k nejpopulárnějším a nejžádanějším umělcům na poli elektronické hudby, poctí Českou Republiku svým jediným exkluzivním vystoupením i v tomto roce. V rámci svého světového turné Kaleidoscope World Tour vystoupí
19. září v pražském klubu SaSaZu ,

a potěší své fanoušky svou audiovizuální show, se kterou za 14 měsíců navštíví 6 kontinentů a odehraje 176 vystoupení pro více než milion fanoušků. Vzhledem k jeho obrovské vytíženosti tak připadl jediný volný termín na neděli, ale jak se potvrdilo při jeho dvou návštěvách ČR v minulosti, i v tento den si jeho fanoušci dokázali najít na jeho vystoupení cestu, a byli svědky strhujících vystoupení, která mají v klubovém prostředí zcela specifickou atmosféru, kdy jste Tiëstovi prakticky nadosah. Agentura je v neustálém kontaktu s jeho managementem, a vše naznačuje tomu, že by Tiëstovo vystoupení mělo začít již hodinu před půlnocí. Přesné časy budou upřesněny v nejbližších dnech. Tiëstovo vystoupení podpoří domácí jednička Michael Burian , a dva přední domácí DJ´s a producenti Brian a John Culter.

pict Právě Kaleidoscope je název i posledního Tiëstova alba, na kterém spolupracoval se světovými hvězdami ako Nelly Furtado, Sneaky Sound System, Tegan & Sara , apod. Aktuálně pak remixoval takové umělce jako Goldfrapp, Britney Spears, The Killers, Muse, Justin Timberlake , a další. Tiësto prodal více než 2,5 milionů desek , byl nominován na Grammy, drží několik zlatých desek, a celou řadu významných ocenění, které jej řadí na absolutní vrchol světové elektronické scény. Jen na Facebooku má 4 miliony fanoušků , na Youtube shlédne jeho videa každý den 450.000 návštěvníků, a jeho podcast vlastní radiové show Club Life každý týden poslouchá přes 300.000 posluchačů. Tiësto vždy headlinoval největším světovým festivalům, v roce 2008 vyprodal 106 vystoupení v rámci svého světového turné, které navštívilo přes 600.000 fanoušků. Jeho novoroční brazilské vystoupení navštívilo 200.000 lidí, stejně tak jich 150.000 zažilo jeho loňské rezidentní noci v klubu Privelege na Ibize , kam se vrátil i letos v létě na svou týdenní rezidenturu, mimo jiné i k podpoře alba, Kaleidoscope Remixed"

Vstupenky na Tiesto - Kaleidoscope World Tour jsou v prodeji do tohoto úterý za nejlevnějiší cenu 890 Kč. Od 1. do 12. září bude cena 990 Kč, a od 13. do 19. září vzroste na 1090 Kč. Na místě pak bude vstupné činit 1090 Kč. Dále budou v omezeném množství v prodeji VIP vstupenky na VIP galerii, a to za 1590 Kč. Tyto vstupenky koupíte pouze prostřednictvím sítě www.ticketpro.cz. Ceny všech vstupenek jsou uvedeny včetně DPH a všech poplatků.

Vice informací na www.tiesto.com
nebo : www.unitedmusic.cz

trancehot.mysteria.cz


LOVEPARADE

24. 07. 2010 / Duisburg - Německo
star

LOVEPARADE (DE) (2010)

The Art of Love

sobota 24. 07. 2010 / Duisburg - / Německo
Vstup: Zdarma  
Styly: electronic music, house, techno, trance
Info: www.loveparade.com

Motto :


Každou Loveparade doprovodí jiné moto :
1989 Friede, Freude, Eierkuchen
1990 The Future Is Ours
1991 My House Is Your House and Your House Is Mine
1992 The Worldwide Party People Weekend
1993 Fifth Anniversary
1994 The Spirit Makes You Move
1995 Peace On Earth
1996 We Are One Family
1997 Let the Sunshine In Your Heart
1998 One World – One Future
1999 Music Is The Key
2000 One world – One Loveparade
2001 Join The Love Republic
2002 Access Peace
2003 Love Rules
2006 The Love Is Back – United Nations of Love
2007 Love Is Everywhere
2008 Highway To Love
2010 The Art of Love

rekord návštěvníkú zaznamenal Loveparade v roce 2008, do Dortmund přišlo 1,6 miliona návštěvníku.

Trailer Loveparade 2010 :
http://www.youtube.com/loveparadetvMácháč 2010 -
Beach Open Air Festival

Další ročník nejnavštěvovanějšího českého beach open air festivalu Mácháč proběhne v pátek 20.8.2010. Stane se tak u Máchova jezera na pláži Klůček, kam se už tradičné koncem léta sjíždí tisíce návštěvníků, kteří vědí, že festival Mácháč je zárukou světových i domácích djských hvězd a jedinečného plážového mejdanu s nezapomenutelnou atmosférou, kterým každoročně vrcholí letní festivalová sezóna. Letos díky vám oslavíme jubilejní desátý ročník, který bude mít opět 3 stage a představí světovou djskou špičku. Více ...

Mácháč 2010: Come TogetherBack to the Top


Kalendař

www.google.com/calendar- party trancehot :

star

Back to the Top

google translate

google translate

Google Search

cz en de google
Loading

sms sms
Stahuj z Rapidshare, Share-Rapid, CZShare, HotFile.com a Hellshare
s jedním účtem, maximální rychlostí a za jednu SMSku