Novinky - alba

N e w s

star
♫ Roger Shah vydává další album Sunlounger : ♫

star

Roger Shah vydává další album svého projektu Sunlounger

28.10.2010 13:09,
.: Roger Shah :.

Roger Shah Německý DJ a producent Roger Shah patří již léta k těm nejuznávanějším zástupcům trance. Poslední roky vždy na počátku léta vydává djskou kompilaci a naopak na sklonku letní sezóny album svého projektu Sunlounger. Obdobně tomu je i letos.
Právě tento týden totiž vydává třetí placku zmiňovaného projektu, kterou pojmenoval "The Beach Side Of Life". Většinu písní Roger složil na slunné Ibize, kde je následně i natočil. Jednotlivé tracky v sobě zrcadlí aktuální Shahovu náladu, a tak kromě juchavých trancových vypalovaček dochází i na chill out a melancholické ambientní skladby.
Každému tracku dal Roger Shah totiž hned dvě tváře, neb novinka "The Beach Side Of Life" je dvojalbem. První disk nabízí dvanáct stop, které všechny mají downtempo. Druhý disk přináší úplně stejné písně, ty jsou však v rychlejších verzích. Mezi hosty najdeme vokalistky Zaru Taylor, Inger Hansen nebo Antonii Lucas, které se představily též jako skladatelky písní, na kterých zpívají.
Fanoušci Rogera Shaha si kompilaci "The Beach Side Of Life" musejí pořídit v zahraničí, do Česka se album v distribuci totiž zatím nedostane. Kdo tuto šanci nemá, může vzít za vděk alespoň krátkým sestřihem většiny skladeb, které novinka přináší.

N e w s

star
♫ Nove album - Armin 'Mirage' CD-2010-TGX : ♫

star

Armin Van Buuren 'Mirage'


Source ............ : CD-2010-TGX
Release Date ...... : 2010-08-27
Playtime .......... : 01:19:42 (113.MB)
pict

[ Track List ]
1. Armin van Buuren feat. Susana - Desiderium 207 2:08
2. Armin van Buuren - Mirage 6:42
3. Armin van Buuren feat. Christian Burns - This Light Between Us 5:09
4. Armin van Buuren vs. Sophie Ellis Bextor - Not Giving Up On Love 2:53
5. Armin van Buuren - I Don't Own You 6:45
6. Armin van Buuren - Full Focus 4:42
7. Armin van Buuren feat. Winter Kills - Take A Moment 5:02
8. Armin van Buuren feat. Nadia Ali - Feels So Good 3:58
9. Armin van Buuren feat. Sophie - Virtual Friend 7:10
10.Armin van Buuren feat. Laura V - Drowning 2:44
11.Armin van Buuren feat. Ana Criado - Down To Love 4:15
12.Armin van Buuren - Coming Home 6:20
13.Armin van Buuren feat. BT - These Silent Hearts 5:49
14.Armin van Buuren - Orbion 5:18
15.Armin van Buuren vs. Ferry Corsten - Minack 6:44
16.Armin van Buuren - Youtopia 3:59

:. Download :.

[ Poznámka k vydání ]
album plné taneční scény již čeká.
Po měsících tvrdé práce a tvořivosti, světového DJ No.1 přináší jeho čtvrté album. Armin van Buuren je hrdý na to, představit vám: 'Mirage'.
Armin :
"Mirage byl největší projekt, na kterém jsem kdy pracoval. Je tu tolik hodin, do této oblasti. Práce začala před dvěma lety, když bylo skutečně postavena zcela nová studio pro tento projekt. Mnoho nových technik byly použity, a nejvíc ze všeho sme měly tolik legrace při tvorbě s mnoha lidí, které se podílejí. Byla to cesta, epic one!" '76', 'Shivers' a 'Imagine' je stále vryta do paměti milionů milovníku taneční hudby.
Armin pozval umělce jako Sophie Ellis-Bextor, Ferry Corsten, BT, Nadia Ali, Guy Chambers, Christian Burns and Adam Young of Owl City do jeho studio.

Hned po léte, je čas na plné 'Mirage' album. Které inspiroval a ovlivnil mnoho různých druhů hudby,
'Mirage' je rozmanitější než kterýkoli jiný Arminuv album dříve. Jeho spolupráce s Sophie Ellis-Bextor, 'Not Giving Up On Love' je dokonalým příkladem toho, jak kombinuje to nejlepší z obou světů.
Armin :
" Nervo Sisters, Sophie Ellis-Bextor a já sme se setkaly napsát vokály pro 'Not Giving Up On Love'. Byl jsem nadšený, pracovat s nimi na toto téma. Dali jsme tam více analog cít se skutečnými bubny, a pocit pop-rocku. také jsme tam dali piano top line on the track a pak vokály Sophie, což myslím, že je výhra. Je to svěží letní melodie s epické vokály, které uvíznov v hlavě! "

'Mirage' je plná hudební fúze a překvapivé interpretace, Od orchestrálního díla titulní skladby 'Mirage', deep trance track 'I Don't Own You' a housy 'Feels So Good' a děsivé 'Take A Moment' a feel-good 'Drowning'. 16 skladeb, které zdůrazňují, jak Armin zrál jako umělec.

Jako první singl z alba, Armin vybral 'Full Focus', instrumentální track vyplnil arény, kluby a spálil celé Festivaly pro léta 2010.
Armin :
"první track na albe byl jistý výstřel na nějakou dobu nyní. Já se rozhodl vrátit se instrumentální trance těsně před letní a všechny velké festivaly. Polovina mé nové album budu hrát trance, ale ze zvukem roku 2010."

N e w s

star
♫ Nove album - Armin Only 2010 - 'Mirage' : ♫

star

Armin Only 2010 - 'Mirage'

Datum vydání je stavoveno na 10.září 2010

Arminovi vyjde čtvrté studiové album.Prý bude obsahovat větší množství non-vocal tracků, prý proto, že má skutečně rád Tuvan a Aishu a také Not Going Home remix. A prvním singlem to potvrdí (již známý Full Focus).
Download : Armin van Buuren - Full Focus.mp3 10 Mb, (Single Mix)

Trailer :( Tour - Armin Only i související album)

01.07.2010,

Armin
© Armada
Holandský tranceový mág Armin van Buuren přichystal pro své fanoušky další řadové album. V obchodech ho seženeme již v září. Armin nové album pojmenoval "Mirage" a půjde o jeho v pořadí čtvrté autorské album. Datum vydání je aktuálně stanoveno na 10. září 2010, a to jakožto placený download. Protože je však stále mnoho fanoušků tohoto producenta a remixéra, kteří prahnou po fyzickém vydání desky, o týden později vyjde "Mirage" též na CD. Obsah alba Buuren prozatím tají, prozradil však, že natáčení věnoval poslední dva roky všechen volný čas mezi hraním a cestováním po celém světě. Venku už je první ochutnávka, za kterou Armin vybral instrumentální track s názvem "Full Focus". Ten je již zhruba týden dostupný coby placený download a Armin k němu nechal vytvořit i něco jako doprovodné video zaznamenané na jubilejní A State Of Trance 450.

Armin Only 2010 - 'Mirage' Trailer

video you tube :

video you tube :


Neoficialni zdroj : Armin Only 2010/2011 se plánuje konat na Slovensku nebo Česku. Jenomže Slovensko na to nema kvalitni prostory jako napr. O2 Arena v Praze, takže uvidíme... info je z ofice FB PURE Event.

N e w s

star
♫ Nove album - Markus Schulz "Do You Dream" : ♫

star

Markus Schulz "Do You Dream"

OFFICIAL ALBUM RELEASE DATE : JUNE 15, 2010

Markus Schulz - Do You Dream (Official Music Video)

Prošly téměř 3 léta co Markus Schulz houpal elektronickou taneční scenou do jeho jádra s ‘Progression’ Od roku 2007 on rozbil nespočetné kluby s jeho kinetickým, úchvatným DJ sety (se dostal do světového top 10 djs),

Teď, uprostřed -2010, po 18 měsících, se vrací s ‘ Do You Dream?

Markus Schulz – Do You Dream Album Announcement

Tracklist :
01. Alpha State
02. Away (Feat. Sir Adrian)
03. Rain
04. Dark Heart Waiting (Feat. Khaz)
05. Not The Same (Feat. Jennifer Rene)
06. Do You Dream (Uplifting Vocal Mix)
07. Last Man Standing (Feat. Khaz)
08. Surreal (Feat. Ana Criado)
09. Unsaid (Feat. Susana)
10. Lifted (Feat. Angelique Bergere)
11. Perception (Feat. Justine Suissa)
12. The New World
13. Lightwave (Feat. Angelique Bergere)
14. 65.4Hz
15. What Could Have Been
16. Goodbye (With Max Graham Feat. Jessica Riddle)

‘Do You Dream’ bude k dispozici výhradně na iTunes 8. června, následne celosvětová premiéra 15. června. Pre-order album na iTunes od úterý 25.května.

... download - tracklist ...

Pro více informací o Do You Dream albume, navštivte : http://doyoudream.markusschulz.com

RELATED RELEASES

Markus Schulz   |   Markus Schulz - Global DJ Broadcast Top 15 - May 2010   |   Markus Schulz - Global DJ Broadcast Top 15 - April 2010   |   Markus Schulz featuring Khaz - Dark Heart Waiting

N e w s

star
♫ Claudia Cazacu - Translucent ♫

Claudia Cazacu - Translucent


Datum vydání: 09/08/2010
Label: A State of Trance
Zařazení: Melodic Trance
Celkové hodnocení: 7+/10

Nevím kde se to vzalo, ale pro někoho průměrná producentka, která sází především na dekolt a vydává vcelku velké množství průměrných kousků, složila "masterpiece", který musí čisté trancové tvorbě řikat pane. Translucent je totiž kousek, který se kvalitou absolutně vymyká stylu, který si Claudia celou dobu na svém vydavatelství Couture držela. Netvrdím, že je špatná producentka, jen ta její muzika není natolik výrazná, aby dokázala tolik zaujmout. Její muziku si rád poslechnu, ale nedokážu si vybavit konkrétní věci a za hodinu o její produkci už nevím. To vše ale právě track Translucent přeruší, jelikož se pod j ejím jménem urodila práce, která opravdu stojí za poslech. A lidé z Armady zřejmě věděli že v tomto případě kvalita klepe na dveře a tak release vydali na nejstarším z nejstarších: A State of Trance. Jelikož se ale originál povedl, a nemám na něj námitek, rád bych se vyjádřil ještě k druhé verzi, kterou si pro nás připravil Paul Vernon, o kterém jsme nedávno také mluvili. Jeho verze je ale ryzí anthem kousek, který se musí zalíbit každému. Výborná práce, u které by se měl zarazit každý, kdo má alespoň trochu trance rád. Translucent je totiž skutečně vydařený kus. Claudia Cazacu odvedla excelentní práci. Škoda jen, že jí Paul Vernon svým remixem přejel jak nůž po másle.1 Translucent (Original Mix) 8+/10
2 Translucent (Paul Vernon Remix) 9/10

Zdroj : http://www.insound.eu


N e w s

star
♫ EDDIE SENDER VYDÁVA NOVÚ SKLADBU ♫

EDDIE SENDER VYDÁVA NOVÚ SKLADBU

EDDIE SENDER VYDÁVA NOVÚ SKLADBU NA LABELY, KTORÝ ZALOŽIL TIËSTO

Zdá se, že letní období rozhodně není pro Eddieho Sendera ve znamení odpočinku a dovolené. Přestože v červenci vydal na prestižním labelu Nu Breed hned dvě nové skladby s názvy „Go For“ a „Baltimore“, nyní si vyšvihnul další track.
Novinka pojmenovaná „High Pressure“ bude bezpochyby pořádným „nátlakem“ na naše ušní bubínky, připravte se na to!
Své zatím poslední tracky „Go For“ a „Baltimore“ vydal Eddie v polovině června na labelu Nu Breed. Nyní na sebe opět upozorňuje další novinkou v podobě taneční pecky „High Pressure“, kterou vydalo prestižní Black Hole Recordings. Toto holandské vydavatelství založil Dj Tiësto a v letech 2008 a 2009 bylo nominováno na nejlepší taneční label na světě na prestižní Winter Music Conference. „High Pressure“ si dobře vede také v žebříčcích online obchodů s taneční hudbou jako jsou Beatport, Trackitdown a Audiojelly.
„Chtěl jsem opět trošku posunout styl i náladu mé hudby. Tentokrát jsem vynechal trance motivy a naopak se soustředil na hutné groovy spodky a energii tracku, kterou ocení především lidé na tanečním parketu,“ říká autor skladby Eddie Sender.
Edieho novinka již zazněla v éteru zahraničních radiových pořadů o taneční hudbě. Do své radioshow „Next Level“ si ji vybrala nizozemská dvojice Ernesto vs. Bastian. Zahrál ji také DJ a producent Lange ve svém radiovém pořadu Intercity, dále Kris O’Neil (Who The Fuck Is…!?), Artento Divini (Front Of My Bag), Mark Sherry(Outburst Radio Show) nebo Robert Gitelman (Clubbin’).
Skladbu si můžete poslechnout zde:


Eddie Sender

Do širšího povědomí se zapsal v roce 2006, kdy zazářil svým remixem skladby „Pilgrim“, kterou zařadil na svou kompilaci „A State Of Trance“ Armin van Buuren. To odstartovalo Eddieho producentskou kariéru, postupně jeho tvorbu podporovalo více a více hvězd světové trance scény jako Ferry Corsten, Armin van Buuren, Tiësto a další. Jeho skladby v současnosti vydávají prestižní hudební labely jako je Armada Music, Black Hole Recordings, High Contrast Recordings nebo Bonzai Banshee Worx. Jeho producentské konto čítá více než 50 skladeb a remixů, mezi nejúspěšnější tracky patří např. „Aum Gasana“, „Wake Up“, „One Day In Moscow“ a „Call For Justice“.

 

Velmi úspěšnými remixy byly „Punjabi Child“ pro producenta Airwavea nebo „Rockless“ pro Roberta Gitelmana. Ve svých djských vystoupeních Eddie prezentuje energický electrotech progressive. Poslechnout si ho můžete jednou do měsíce v radio show Transender, která běží už více než 2 roky na 8 stanicích po celém světě, včetně FM rádia Kiss Publikum v České Republice.

Více informací : www.eddiesender.com ; www.myspace.com/eddiesender

Zdroj: INFOPublikoval: [ websound.eu ]

N e w s

star
♫ Paul Oakenfold, Paul van Dyk, Armin van Buuren ♫

Paul Oakenfold, Paul van Dyk a Armin van Buuren vzdávají hold obětem Love Parade


8. září 2010,

Známí DJs Paul Oakenfold, Paul van Dyk a Armin van Buuren aktuálně nahrávají píseň, kterou chtějí vzdát hold památce obětí Love Parade v Německu.

Během této akce v německém Duisburgu zemřelo v červenci 21 lidí a více než 500 bylo zraněno. Nová nahrávka tří známých DJs, Remember Love, vyjde pod jménem DJs United 11. září. Veškeré výdělky budou rozděleny mezi rodiny zemřelých a ty, kteří byli během tragédie poškozeni.

Oakenfold říká: „ Napadlo mě, že bychom měli udělat něco, abychom jim pomohli. Hudebníci v mnoha žánrech se spojují pro takové věci.“
Dodává: „Myslím, že tohle je vůbec poprvé, kdy interpreti taneční scény takhle spolupracují, aby pomohli lidem.“

Výnosy ze skladby budou distribuovány Asociací pro nestátní sociální péči v Severním Porýní – Vestfálsku v Německu.

Zdroj : http://www.topzine.cz


N e w s

star
♫ Susana vydava debut - "Closer" ♫

trance vokalistka Susana vydava debut - "Closer"

star

Zpěvačka Susana, která poskytovala svoje úžasné vokály předním DJům světové scény vydává svůj debut,
který nemůže být jiný než trancového zaměření.

Susanu určitě znáte, pamatovat si jí můžete napřiklad z megahitu "Shivers" od Armin van Buurena, kde právě ona přispěla svým vokálem. Teď ovšem po všech těch spoluprácích vydává svůj sólo počin a tak její vokály doprovází přední elita taneční hudby.
Na desce "Closer", která vyšla v těchto dnech najdete jako hosty hvězdy jako je Armin van Buuren, Stoneface & Terminal nebo třeba Dash Berlin. O Susanu se totiž stará label Armada music, který má pod palcem sám Armin.

Cely članek najdete :
http://nejhudba.cz/trance-vokalistka-susana-vydava-debut-closer


N e w s

star
♫ nove članky : ♫

star


Armin Van Buuren - A State Of Trance 2010

asot
Title: Armin Van Buuren - A State Of Trance 2010
Release Date:02.04.2010

  Link :  .: Downlood :.   |   .: Tracklist :.

Album bude k dispozici na iTunes 2.dubna a v prodejnách 9.dubna.
V souvislosti s oslavou 9 výroči 450. epizody .: LIVE A STATE OF TRANCE radioshow :.

Claudia Cazacu

Claudia Cazacu

Královna trance se vrací po zimě strávené na cestách po světě a připravuje arzenál nových verzí.
Její první vydání v roku přichází v podobě remixu pro Max Angel Remember Tomorrow
a přichází producers.Look z příštích vydání Claudia o Armada v dubnu i výběrové album pro Armada Worldwide série Trance.

Marco V

Claudia Cazacu

Marco nedávno vydal své 4. studiové album za méně než 3 roky,
Tato nejnovější verze přichází s nej remixy vedle ohromující Marco původními skladbamy.
Jeho zvuk se může pohybovat od house, tech-house a elektro
do více tradičních tech trance zvuku
a je to všestrannost, která mu pomohla získat miliony fanoušků celého světa!

Back to the Top

Archiv

star
♫ Archiv albumov ♫
star

Tiësto - Kaleidoscope (recenze)

Tiesto už je zajeté jméno v branži elektronické muziky. Důležitý fakt je ale v tom, že Tiesto, jako jméno projektu, je v současnosti vcelku solidní elektronika prolínající jak styly, které by měly býti lahodící uchu tuctového posluchače, tak i člověka trošičku jiného tvrdšího ražení,
Album Kaleidoscope se Tiestovi podle mě vcelku povedlo. Rozhodně to není žádné zklamání. Spíše zajímavé zpestření, které ale možná ocení jiní fanoušci, než ti, kteří jsou na Tiesta zvyklí, nebo minimálně zvyklí byli.


Složení tracklistu je dost různorodé, neobvyklé a to je dobře. Především určitě zaujme seznam vokalistů a projektů, které s Tiestem spolupracují. Je vidět, že přes svůj komerční styl se snaží přejít nenápadně a vybírá si na to zvuky, na které kdejaký posluchač není zvyklý. Proto si myslím, že by se neměl zatracovat. Tiesto totiž momentálně skutečně ukazuje trošičku něco jiného a krom toho spolupracuje se jmény, které ve světě muziky mají skutečně co říct.
Tracklist:
1. Kaleidoscope (ft. Jonsi) 9/10
2. Escape Me (ft. CC Sheffield) 7/10
3. You are My Diamond (ft. Kianna) 5/10
4. I Will Be Here (ft. Sneaky Sound System) 8/10
5. I Am Strong (ft. Priscilla Ahn) 5/10
6. Here On Earth (ft. Cary Brothers) 8/10
7. Always Near 7/10
8. It´s Not The Things You Say (ft. Kele Okereke) 7/10
9. Fresh Fruit 3/10
10. Feel it in My Bones (ft. Tegan and Sara) 5/10
11. Century (ft. Calvin Harris) 6/10
12. Who Wants To Be Alone (ft. Nelly Furtado) 1/10
13. LA Ride3/10
14. Bend It Like You Don´t Care 4/10
15. Knock You Out (ft. Emily Haines) 5/10
16. Louder Than Boom 9/10
17. Surrounded By Light 7/10

  Link :  .: Downlood :.   |   .: Tracklist :.


Tiësto našel svůj východ slunce

9. dubna 2010 | trancehot |  → Tiesto
Když před posluchači trancu řeknete dvě slova. Tiësto a kompilace. Tak vám snad každý odpověděl In Search of Sunrise. Za zrodem této legendární série mixovaných kompilací stojí právě megastar ze země tulipánů. Letos se Tiësto chystá vydat další mixovanou kompilaci, uvnitř článku se dozvíte více informací.
Začneme pěkně popořadě. Píše se rok 2008 a Tiësto vydává In Search of Sunrinse 7 - Asia. Tento díl se stává jednou z nejúspěšnějších kompilací v historii trance hudby, a také posbírala řadu ocenění. Jenže v loňském roce odešel Tiësto z labelu Black Hole Recordings, pod kterým tato série vychází a založil si svůj vlastní, který pojmenoval Musical Freedom. 

Při tomto ohlášení se kde kdo ptal, jestli se dočkáme dalšího dílu In Search of Sunrise. Nyní přišel z odpovědí sám Tiësto. Ten k tomu řekl "Cítil jsem, že je na čase nechat minulost za sebou a přijít s něčím čerstvým a novým. ISOS byla pro mě neuvěřitelná cesta, ale tím jak se můj hudební vkus vyvinul, jsem chtěl moje mixované kompilace vyvíjet s ním. Black Hole plánuje vydání další dílu ISOS, ale je jasné, že já do něj už v žádném případě nebudu zapojen. Prodal jsem svou část společnosti Arny Binkovi."Pokud si myslíte, že Tiësto na mixované kompilace zanevřel, tak jste na omylu. V letošním roce se jednu chystá vydat. "Mixované kompilace byly vždy velmi důležitou součástí mého uměleckého vyjádření. Jako dj jsem chtěl vždy přijít s něčím opravdu zajímavým. Název té nové bude A New Dawn (Nový úsvit). Pro mě osobně je název v mnoha ohledech dost významný. Poslední dva roky jsem byl na cestě za hudebním poznáním, to vyvrcholilo vydáním alba Kaleidoscope a s turné na jeho propagaci. Nyní se s A New Dawn těším na pokračování a zároveň předvádění úžasné a nejmodernější elektronické hudby. Nemůžu se dočkat, až jej budu sdílet celým světem!" zakončil Tiësto své povídání o A New Dawn, která by měla vyjít na podzim tohoto roku.

Aby toho nebylo málo, tak v tu samou chvíli jako Tiësto, oznámil label Black Hole Recordings, že se chystá vydat další díl In Search of Sunrise. V pořadí již osmý díl ponese podtitul South Africa a za jeho vznikem nebude stát nikdo menší než oblíbený holandský dj a producent Richard Durand. ISOS 8 by měl vyjít na konci května.


Ferry Corsten - Once Upon A Night

Ferry Corsten pod svým labelem Flashover Recordings na konci března vydá novinkami našláplou kompilačku. Dvoudisková kompilace s názvem Once Upon a Night bude obsahovat plno zajímavých novinek, což nám může potvrdit i samotný tracklist.

Tracklist:
Disc 1
01. Yuri Kane - Right Back
02. Yuri Kane - Around You
03. Alpha 9. - Come Home
04. Progressiver Presents Fine Sky - Fine Sky
05. Fred Baker Presents Saona - Saono (Andy Duguid Remix)
06. Tritonal feat. Cristina Soto - Forgive Me, Forget You (Ashley Wallbridge Remix)
07. J.P.L. - We Move In Symmetry
08. Salt Tank Presents Meet Me At The Burning Man - Leaving Town (Allende Remix)
09. Phynn - Hello Love !
10. Amurai feat. Melissa Loretta - Unconditional Love
11. Arty - Hope
12. Fender Woods - Ain’t She Pretty (Amurai’s Yerevan Remix)
13. Cramp Presents Sliders - Meteor

Disc 2
01. Mark Sixma - Forsaken
02. The Airstatic - Worldwide (Anton Firtich Remix)
03. Tempo Giusto - Metropolitan (Alex O’Rion Remix)
04. Breakfast - Slow Motion
05. Bart Claessen - Hartseer
06. Rafaël Frost - If Only
07. Mike Danis - Sweet Dynamite
08. Anton Firtich Presents A.F. Project - Something Wrong
09. Akira Kayosa - State Of Origin
10. Ferry Corsten Presents Pulse - Once
11. DJ Eco Presents Pacheco - Dancing Under Streetlights
12. B.T. - The Unbreakable (Breakfast Remix)

Ukázky těchto skladeb nejdříve naleznete na www.youtube.com stránkách.

  Link :  .: Downlood :.   |   .: Tracklist :.


ATB - Future Memories

jeho jméno je André Tanneberger. Prošel si hlubokým vývinem taneční muziky a dostal se až na její vrchol, člověk, který si za svojí dobu působení vydobyl nemalý respekt, A právě jemu v dnešní době vychází v pořadí již sedmé album s názvem Future Memories, které přichází s řadou inovací, nějakým tím překvapením, ale určitě starým dobrým zvukem, který ATBho tak zdárně již přes 10 let prezentuje.


André se pustil do vod breakbeatu (někdo s radostí tvrdí drum'n'bass, jehož prvky Andrého skladby také mají), ale zde tomu nechává volný průběh, takže když do zběsilého tempa uslyšíte šplouchat vlny, bude Vám jasné, že tohle je starý dobrý ATB,
Album obsahuje opět dvě cd. Jedno taneční, druhé chill-outové, které je opravdu takovou imaginární třešničkou na dortu. Opět obsahuje plno kousků, ale hlavně jako celek dokonale funguje. I přes řadu experimentů má totiž co nabídnout.
CD 1
1. L.A. Nights 10/10
2. What About Us 7/10
3. Swept Away 8/10
4. A New Day 9/10
5. My Everything 7/10
6. Summervibes with 9PM 2/10
7. Gravity 6/10
8. ATB pres. Josh Gallahan - Luminescence 9/10
9. ATB pres. Flanders - Behind 8/10
10. Future Memories 9/10
11. Still Here 6/10
12. My Saving Grace 7/10
13. Terra 260273 8/10
14. Communicate 8/10

CD 2
1. Talismanic
2. Missing
3. Horizon
4. Voices
5. ATB pres. Flanders - Behind (atb´s ambient version)
6. ATB pres. Apple&Stone - Authentic Reaction
7. Careless
8. Twilight
9. Listen To Me
10. Living Life Over
11. Silent Meaning
12. Malibu Road


  Link :  .: Downlood :.   |   .: Tracklist :.


Aly & Fila - Rising Sun

Release, na který jsme všichni čekali celé dlouhé roky, co Alíci produkují, je konečně tu. Debutové album oblíbeného egyptského dua, které během své hudební kariéry definovalo novou dimenzi tranceu, Rising Sun vychází právě dnes 28. května. Přestože mnozí tvrdí, že již nejsou v takové formě, jak jsme byli zvyklí, pánové dokázali, že tomu tak úplně není. Navíc dost překvapují, páč deska je nečekaně pestrá a všestranně zaměřená. Vlastně tím prokázali i jistou dávku odvahy. Je jasné, že Aly El Sayed Amr Fathalla & Fadi Wassef Naguib chtějí oslovit další a další posluchače. Kdybyste mi řekli, že dominantou alba budou vokály a že na něm vyjde hned několik plouživých instrumentálek, nevěřil bych. Ale nebojte, o energický egyptian uplift nepřijdete. Navíc na albu najdete nejednu zajímavou spolupráci. Na poslech čeká celých patnáct skladeb střižených do editů. Z toho jsem byl nejdřív rozmrzelý, ale nakonec to jako tak velkou újmu neberu, naopak.
Medellin It Will Be Okay


My Mind Is Wih You Listening

Mennes Still


Perfect Red I Can Hear You


Without You Paradise


Khepera Sandgroper


Breeze Rising Sun


Tracklist:
01. Medellin (vs. Activa)
02. Crowe It Will Be Ok (feat. Katherine)
03. My Mind Is With You (feat. Denise Rivera)
04. Rosaires
05. Listening (feat. Josie)
06. Menes
07. Still (feat. Sue McLaren)
08. Perfect Red (vs. Bjorn Akesson)
09. I Can Hear You (feat. Sue McLaren)
10. Without You (The Never Knowing) (vs. Philippe El Sisi feat. Senadee)
11. Paradise (feat. Tiff Lacey)
12. Khepera
13. Sandgroper
14. Breeze (feat. Jass)
15. Rising Sun

  Link :  .: Downlood :.   |   .: Tracklist :.


Trance Nation mixed by Above & Beyond

Nejpopulárnější britská DJská formace Above & Beyond, kteří byli zvoleni Best Group v mezinárodní anketě International Dance Music Awards a kteří zaujímají čtvrtou příčku v žebříčku DJ Mag Top 100 DJs Poll, dostala možnost namixovat pokračování legendární kompilace Trance Nation labelu Ministry Of Sound. Není se čemu divit, pánové už za jiné své mixy održeli nejedno ocenění.

"Ministry of Sound toužil přinést zpět sérii Trance Nation a oslovili nás s nabídkou," říká Tony z Above & Beyond. "Raná vydání kompilace byly jedny z nejdokonalejších ve své době, takže to pro nás byla čest. Vzali jsme nejžhavější tracky našich oblíbených producentů a vytvořili 160 minutový mix, který vystihuje scénu trance music tak, jak ji vidíme pro letošní léto."

"Jako vždy jsme se soustředili na kvalitní skladby, takže doufám, že CD ve zkoušce časem obstojí: Tak podle nás vypadá odkaz Trance Nation," dodává Tony.


tracklist:

CD1:
01. Passenger 10 - Mikado [DJ Tatana Dub]
02. Andrew Bennett - Break Away [Martin Roth NuStyle Dub Mix]
03. Marco V - Unprepared
04. Stoneface & Terminal - Santiago
05. OceanLab - Secret [Andrew Bayer Remix]
06. Sunny Lax - Reborn
07. Josh Gabriel Presents Winter Kills - Deep Down
08. Firestorm Presents Coll & Tolland - Redemption [Cressida Remix]
09. Matt Cassar - 7 Days & One Week [Myon & Shane 54 Remix Edit]
10. Airplay 47 - Be Free [Mat Zo Remix]
11. Cosmic Gate - Sign Of The Times [Markus Schulz Mix]
12. Matan Zohar - First Glance
13. Airbase - Interfere
14. Carl B & Static Blue - Sunstruck [JPL Remix]


CD 2:
01. Mat Zo - 24 Hours
02. Lange and Andy Moor - Stadium Four
03. Ronski Speed - Are You? [Club Dub]
04. Gareth Emery - Exposure
05. OceanLab - Ashes [Oliver Smith Remix]
06. Saints & Sinners - Peace [ Breakfast Mix]
07. Cold Blue - Fever
08. Nitrous Oxide - Magenta
09. Mike Koglin - The Silence [Prospekt Remix]
10. Activa Presents Solar Movement - Eclipse
11. OceanLab - On A Good Day [Above & Beyond Club Mix]
12. Nitrous Oxide - Aurora
13. Robert Nickson - Circles
14. Ferry Tayle & Static Blue - L'Acrobat
15. Ilya Soloviev - Universal Universe

  Link :  .: Downlood :.   |   .: Tracklist :.

"O umění by se mělo mluvit a uvažovat, nemělo by se jenom tupě konzumovat".
"Nekritickým obdivem své milované hudbě prokazujete medvědí službu"

Back to the Top

google translate

google translate

Google Search

czende google
Loading