Studio 54 house stage:

Enrico

Tommy Rogers

Ronny

Richie

Subgate


Back to the Top

Mácháč 2010 - Beach Open Air Festival

Další ročník nejnavštěvovanějšího českého beach open air festivalu Mácháč proběhne v pátek 20.8.2010. Stane se tak u Máchova jezera na pláži Klůček, kam se už tradičné koncem léta sjíždí tisíce návštěvníků, kteří vědí, že festival Mácháč je zárukou světových i domácích djských hvězd a jedinečného plážového mejdanu s nezapomenutelnou atmosférou, kterým každoročně vrcholí letní festivalová sezóna. Letos díky vám oslavíme jubilejní desátý ročník, který bude mít opět 3 stage a představí světovou djskou špičku.

K desátým narozeninám festivalu přiletí pogratulovat jeden z nejúspěšnějších současných producentů a dj se strhujícím drivem - AXWELL ze slavného tria Swedish House Mafia. Autor hitů jako Feel the vibe nebo I found you si to na Mácháč namíří přímo z Ibizy, kde má SHM pravidelnou rezidenturu v klubu Pacha.

Tím dalším bude Marco V, který na hudební scénu vtrhl jako velký inovátor na poli trancu a dalších odnoží elektronické hudby. V dnešní době uznávaný a svou precizností proslulý nestor taneční scény se právem řadí mezi nejžádanější dje. Dále vystoupí holandský dj Sidney Samson, který se svým aktuálním trackem Riverside boduje napříč snad všemi hudebními žebříčky. Chválou na jeho účet nešetří ani jeho slavnější kolegové David Guetta („Very strong! Support!“) nebo Sander van Doorn („Very cool tune. Will play in my more housier gigs“). Trojici zahraničních hostů doplňuje talentovaný producent a dj Max Vangeli (usa), kterému spolupráce s členy Swedish House Mafia a švédským producentem AN21 evidentně svědčí. Skladby Swedish beauty a Gama, které vydal tento rok, jsou toho jasným důkazem.

Letošní ročník tak naváže na hvězdná jména, která jste mohli slyšet na předchozích ročnících, jakými jsou např. Tiësto, Paul Van Dyk, Boy George, CarlCox nebo skvělý holandský producent Junkie XL.

Back to the Top

Oficiální Mácháč afterparty bude opět v režii Studia 54!

I tento rok bude oficální afterparty po jednom z nejúspěšnějších domácích festivalů, kterým Mácháč beze sporu je, v režii renomovaného pražského afterklubu Studio 54. Všichni partypeople, kteří si budou chtít prodloužit tento večer o afterparty, která již několikátým rokem oplývá jedinečnou atmosférou, budou mít tu možnost na tradičním místě - Bílém Kameni.

Na afterparty se představí přední rezidenti Studia 54 v čele s matadorem pražské houseové scény Petem Walkem, Yanem Darkem, zástupci severočeské scény Pietrosem a Bédou, které budou supportovat Veekay a Migell. Afterparty na kterou se jen tak nezapomíná odstartuje v ranních hodinách a plánovaný konec bude v pozdních odpoledních hodinách.

Bílý Kámen je situován nedaleko místa konání samotného festivalu, tudíž není problém se na afterparty dopravit pěšky přímo od festivalového areálu. V prostorách areálu se budou přímo v době konání festivalu pohybovat i hostesky Studia 54 s informačními letáky, které Vám poskytnou veškeré potřebné informace o oficiální afterparty Studia 54.

Doprava

cesta podle www.mapy.cz

Ubytování

autokemp KLŮČEK - chatky, stany
+420 425 872 138 - recepce
+420 487 872 573

chatová osada BÍLÝ KÁMEN - chatky, stany
+420 487 872 489
+420 602 312 33

Město Doksy
www.doksy.cz
www.machac.cz
www.doksy.de

Back to the Top

Ceny vstupenek

450,- Kč do 30.4. vyprodáno !!!
595,- Kč do 15.6. vyprodáno !!!
695,- Kč do 15.7.  
795,- Kč do 20.8.  
900,- Kč na místě 20.8.  

2700,- Kč VIP - All inclusive

Při zakoupení VIP vstupenky získáváte neomezenou konzumaci drinků "ALL INCLUSIVE" (vodka, whiskey, rum, gin, víno, pivo, Red Bull, nealko). VIP vstupenka též zahrnuje vstup do areálu samostatným vchodem, vstup na VIP terasu a možnost parkovat na vyhrazeném parkovišti s garancí místa.

Vstupenky k dostání ve všech pobočkách Ticketpro a v online prodeji
na www.ticketpro.cz


Prodejní místa

Česká republika - Praha
Česká republika - mimo Prahu
Slovenská republika - Bratislava

Internetový prodej

shop.techno.cz
www.rave.cz/shop

Nová prodejní místa

Nová prodejní místa vstupenek v regionu Doksy, zřízená speciálně
pro festival Mácháč

Doksy - info.centrum, nám. Republiky 191
Doksy - pokladna Hlavní pláž
Doksy - Bílý Kámen, recepce

Back to the Top

Back to the Top

Kontakty :

Obecné, produkce, bary: info@nrgy.cz
Booking: info@pinkdot.cz
Media: petr@pinkdot.cz

Ke stažení :

Plakát A1

Back to the Top