Drogovým ráj,   W&W,
  Nebezpečný trance

 

PF 2011

22.12, 2010 by trancehot

.: PF 2011 :.

pict

mé přání do nového roku :

Ať se vám vyhýbají potíže...
PF 2011

Pokoušejte se o vysoké cíle...
PF 2011

Soustřeďte se na svoji práci...
PF 2011

Cvičte a udržujte si dobrou kondici...
PF 2011

Nevyhýbejte se týmové práci...
PF 2011

Přečkejte dny nepohody...
PF 2011

Najděte si chvilku pro odpočinek...
PF 2011

Nepřehánějte to se zdravými zásadami...
PF 2011

Naučte se zvolnit...
PF 2011

Nebuďte sami...
PF 2011

Ale hlavne nezapomente užívat života !!!

pict


članky


star star
budoucí evropskí drogoví ráj
cert trance

Read more: czechtek.bloguje.cz

Die Welt:
Zapomeňte na Amsterdam, novým drogovým rájem bude Praha

(iHNED.cz, 31. ledna 2010)


Amsterdam je včerejšek, budoucnost má jméno Praha.
O českém hlavním městě píše uznávaný německý deník Die Welt
jako o budoucím evropském drogovém ráji.

Argumentuje snadnou dostupností drog a nízkými tresty, které za jejich držení hrozí.

Drogy se dají podle deníku koupit přímo na Václavském náměstí před zraky policie,
navíc česká vláda nově stanovila míru držení drog pro vlastní potřebu třikrát výše než liberální Nizozemí.

vice na : ihned.cz

P a r t y L i s t

Zari , 2009

W&W - nové hvězdy Trance

W&W - nové hvězdy TranceW&W, tento projekt, v jehož popředí stojí dvě jména, Willem van Hanegem a Wardt van der Harst, si razí cestu tranceovou scénou. To, co začalo jako náhodné setkání v roce 2007 se vyvinulo v dokonalou harmonii a momentálně tito 22 letí holandští mladíci tvoří velice kvalitní produkci. Tracky jako Countach, Dome a Eruption získaly podporu od nejznámějších djs.

Sám Armin Van Buuren pokládá tuto dvojíci mezi nejlepší na světě a jsou nadějí pro novou generaci trancu. Zatím největší peckou byl rozhodně song Mustang, který svou propracovaností a vylazenou melodii zaujal ne jednoho posluchače. Právě ten odstartoval jejich hudební kariéru a vysloužili si díky němu úctu předních trance djs. Jak jste si ji již všimli, W&W se soustředí hlavně na tech trance, ovšem doplňují ho o pikantní prvy. Jak již bývá zvykem, je těžké škatulkovat jednotlivé interprety do různých skupin trancu. Nejdůležitější stejně je jejich cit pro vyvážené tracky hodící se jak na poslech, tak na parket. Co víc si přát ? Snad jen, aby jejich výborná tvorba neubírala na obrátkách a ať se také brzy dostanou na výsluní po boku největší djs, kde rozhodně patří.

Na základě dosažených úspěchů se rozhodli prodloužit spolupráci ještě o další 2 roky, takže se máme opravdu na co těšit. Za tuto dobu by se mohli vyhoupnout pěkně vysoko a získat si srdce milionů posluchačů jedinečné hudby jménem Trance. Jak to tak již bývá, důležité je objevovat nové způsoby a dle mého názoru kluci ještě nevybalili všechno, co pro nás mají připraveno. Z nadcházejících událostí mohu vypíchnout třeba jejich vystoupení na Trance Energy 2010, kde rozhodně předvedou své největší pecky a pravděpodobně vytřou zrak ještě neznalým.

Mainstage Radio Show na Afterhours FM (jedno z nejúspěšnějších trance radií) jen podtrhuje jejich raketový přílet na scénu. Od ledna 2010 byla tato radio show obnovena a přepracována s novými prvky. Můžete si poslechnout nejlepší tracky uplynulého měsíc, dozvědět se rozmanité informace z rozhovoru či si zasoutěžit. Mainstage Radio show si můžete "naladit" každý druhý pátek v měsíci mezi 19 a 20tou hodinou na Afterhours.FM.

 

Aktualizováno ( Středa, 17. února 2010)

članky


star star
Nebezpečný trance

Saturday, January 30, 2010

Nebezpečný trance


tiesto


Pro nezasvěcené - hudební styl trance nám tady zůstal jako vzpomínka na dobu, kdy jsme všichni chodili trsat na pole, měli se rádi a prali do sebe tolik tablet, že z nás tryskala láska. Co Vám ale hrozí, když budete tuhle pokleslou permutaci taneční hudby poslouchat? Nabízíme rychlo-analýzu!

Trance je - v kostce - rychlej a oblbující taneční styl, kterej operuje na astrálních hudebních plochách a jeho cílem je dostat do varu sjetou masu mladších lidí v bílym oblečení.

Zapomeňte teď ale na chvíli na to, že trance je shit, kterej už měl někdo dávno spláchnout do klozetu dějin. Nás zaujala hlavně zvláštní forma, kterou se trance party prezentujou.

Stačí zběžně zadat trance do Googlu a vypadne nám velký množství plakátů na party, který mají často v názvu následující: Psychedelic, Maniacs, Planet, Earth. Dá se teda čekat, že by na vás měl během party sestoupit Duch svatej a poradit vám, jak pomocí psychedlickýho zážitku zachráníte planetu.

Po prostudování plakátků na akce trance DJů jako Ferry Corsten nebo Tiesto začíná být jasný, že propagace na trance nemá daleko od vizuálů Strážný věže Svědků Jehovových (Strážnou věž doporučuju prostudovat! K dostání na každé frekventovanější zastávce metra od kamelotek v divným oblečení).

Na většině plakátů k nějaký velký trance party najdete následující:

1. DJ rozpřahuje ruce jako Ježíš a kyne zhypnotizovanýmu davu

2. Z DJ lítá laser jako symbol vyšší existence, před DJem zhypnotizovaný dav

3. DJ hledí vzhůru jako při motlidbě

4. DJové podezřele často nosí bílý košile a vypadají jako reklama na mejdlo Fa.

Dalším vděčným tématem propagace trance party je polonahá holka, často v plavkách, obvykle mokrá nebo naolejovaná. Podobně jako v případě DJe z ní většinou lítá neon nebo laser.

Takže to máme pěkně pod dekou - bílý oblečení symbolizuje nevinnost nebo klasickej americkej baptitstickej křest, DJ znázorňuje inkarnaci Ježíše nebo nějakýho mesiáše operujícího nadpřirozenou silou a komunikujícího s bohem. Otázkou zůstává, co s tím má společnýho polonahá amazonka, laser a neon. Že by symbol Evy, první ženy a trance jako pozvánka do Ráje?

Ať je to jakkoliv, teď už máte dost indicií na to, abyste si spočítali, že Psychedelic Maniacs of Planet Earth a trance jsou něco na způsob nebezpečný sekty. Takže pozor! V případě konzumace trancu hrozí, kromě totální ztráty vkusu a zesměšnění, taky nebezpečí, že se z vás stanou kloni v bílym oblečení nabízející na frekventovanějších zastávkách metra letáčky na příští party. Hned vedle kolegyň od Strážný věže!

citat z : artofclash.blogspot.com

dalši članek na toto tema : -nebezpečný trance 2

članky


star star
mapa ČR
cert trance

Zvětšit mapu


Odkazy

25.09, 2009 by trancehot

lebkoun

Ocením veškeré připomínky, poznatky, kritiku, pochvaly a tipy na nové články. info@trancehot.mysteria.cz , a nebo na osobni messenger , Budete-li po mně chtít profesionální služby, počítejte prosím s mou cenou : pozvani na party nebo na různá akce kalbi a jine zabavky .
Dekuju za navštevu tohto webu.
✫✫ trancehot ✫✫ ♫♫♫ Music ♫♫♫ ♥ Trance Progresive ♥

Back to the Top

google translate

google translate

Google Search

czende google
Loading